BOOSTCAMP 2020 - Revenge On The Mountains, will take place between 21-25 October 2020 in Marmaris, Turkey. Full-board accommodation will be available at Hotel Grand Yazıcı Club Turban.

Konaklama Tercihleri

Hotel girişi 23 Mart salı günü (5 gece 6 gün konaklama olarak), ya da 24 Mart çarşamba günü (4 gece 5 gün konaklamalı olarak) yapılabilir. 23 Mart salı günü her hangi bir aktivite veya sürüş olmayacaktır.

Konaklama tek veya çift kişilik odalarda tercih edilebilir. Fiyat tablosunda çift kişilik oda tercihlerinde iki seçenek bulunmaktadır. 2 Kamp katılımcısı seçeceği, eğer odanızı başka bir kamp katılımcısı ile paylaşıyorsanız tercih etmeniz gereken seçenektir ve fiyat tablosunda belirtilen tutar kişi başı fiyattır, toplam oda fiyatı değildir. 

 

BOOSTCAMP 24 Mart çarşamba günü saat 12:30 da hoş geldin buluşması ile başlayacaktır. Hoş geldin buluşmasına sürüşe hazır şekilde bisiklet kıyafetiyle katılınması gerekmektedir. Buluşma yarım saat sürecek olup ardından hemen sürüşe çıkılacağından sürüş öncesi kayıt işlemlerinin yapılması, bisikletin kontrol edilip hazır edilmiş olması gerekmektedir. İlk bisiklet sürüşü 24 Mart çarşamba saat 13:00'de başlayacaktır.

Ekstra Hizmetler

BOOSTCAMP'de tüm sürüşlere aktivitelere, sunumlara katılımlar ücretsizdir. Sınırlı sayıda kişi ile gerçekleştirilebilecek bazı seminerler ya da katılımcı firmaların sunduğu bazı hizmet, servis ve ya ürünler ekstra ücretli olabilir. Tüm etkinlik detaylı bir şekilde ayrıca bildirilecektir. 

 

BOOSTCAMP için bisiklet transferi hizmetimiz vardır. Bu hizmetimiz ekstra ücretli olup sadece İstanbul için mevcuttur. Kayıt formunu doldururken ilgili bölüm geldiğinde tercihinizi belirtebilirsiniz. Teslimat bilgileri ayrıca bildirilecek olup, tüm bisikletler tek bir adresten teslim alınıp verilecektir.

Uçak ile gelenler için Dalaman Havaalanı'ndan Grand Yazıcı Club Turban Hotel'e transfer hizmetimiz olacaktır. Bu hizmet ekstra ücretli olup tercihinizi kayıt formunu doldururken ilgili bölüm geldiğinde belirtebilirsiniz.

BOOSTCAMP 2021 forması Santini tarafından üretilecek olup, Expo alanında satışa sunulacaktır.

Katılım

BOOSTCAMP orta ve ileri seviye amatör sporseverler için uygun bir etkinliktir.

18 yaş altının kamp katılımıcısı olarak katılımı mümkün değildir.

 

Katılım sınırlı sayıda olup, kontenjan dolduğunda kayıtlar kapatılacaktır.

Kamp ve sürüş kurallarını mutlaka okuyunuz.

BOOSTCAMP'te görüşmek üzere!

REFUND OPTIONS:

NO REFUND AFTER 1 October

All taxes are included.

Thanks for submitting!

#cyclingcamp

#triathaloncamp

#trainingcamp

#ironmantraining

ORGANISER: KERIM SUKAN  TRAVEL AGENCY : MAYA TRAVEL

©2019 by BOOSTCAMP. Designed by ZON AGENCY